Жабці Квак потрібно 5 стрибків, щоб подолати ту ж відстань, яку долає кролик Трусь за три стрибки.

Один стрибок кролика Труся такий завдовжки, як чотири стрибки горобця Фіть. Скільки треба стрибків) Фітю, щоб подолати ту ж відстань, що й Квак за 10 стрибків? А: 12 Б: 16 В: 20 Г: 24 Д: 28

Ответы на вопрос

Отвечает Пестов Никита.

Ответ:

Г: 24

Пошаговое объяснение:

1 стрибок Труся = 4 стрибка Фітя

Спочатку потрібно дізнатися, за скільки горобець Фіть подолає ту ж  відстань, яку долає Трусь за 3 стрибки.

А отже: 4 * 3 = 12

Тобто Фіть подолає цю відстань за 12 стрибків.

Квак подолав відстань за 10 стрибків, що у 2 рази більше, ніж вперше.

10 / 5 = 2

А значить на цю відстань у Фітя піде також у 2 рази більше стрибків, ніж у перший раз.

12 * 2 = 24