Знайти загальний опір кола та напругу, якщо R1=2 Ом, R2=1 Ом, Ом, R3=1 Om ,R4 =1 Ом. Загальна

сила струму в колі 4А.

Ответы на вопрос

Отвечает Валеева Ксения.

Відповідь: опір 0, 75 ом.

Напруга 3 вольт

Пояснення:

Зверху три послідовно = 3 ом.

R=r2+r3+r4

Загальний 1*3/1+3=0.75 ом

U=l*R=4*0.75=3 вольт