Дам лучий бал. Яку масу природного газу потрібно спалити, щоб нагріти від 12°C до кипіння 3 л

води у алюмінієвій каструлі масою 300 г? Вважати, що вся теплота йде на нагрівання води та кастрюлі.терміново!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Арстанова Александра.

Ответ:

Q = q * m --------------> m = 

Q - кол-во теплоты 

q - удельная теплота сгорания ( для спирта 30000000 Дж / кг )

Q = cmΔt 

c - удельная теплоёмкость ( для воды 4200 Дж / кг * С )

m - масса ( 2 кг )

Δt - разности температур ( 50 С - 14 С = 36 С )

Q = 4200 * 2 * 36 = 302400 Дж

m =  = 0,01008 кг = 10,08 г 

Объяснение:

Если не правильно то извините