Багато балів за правильну відповідь!!! Яка швидкість поширення електромагнітної хвилі в повітрі,

якщо довжина хвилі у вакуумі дорівнює 500 нм, а в повітрі 480 нм?

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

Объяснение:

Какова скорость распространения электромагнитной волны в воздухе, если длина волны в вакууме равна 500 нм, а в воздухе 480 нм?

Дано:

λ₁ = 500 нм = 500·10⁻⁹ м

c = 3·10⁸ м/с - скорость света в вакууме

λ₂ = 480 нм = 480·10⁻⁹ м

________________

V₂ - ?

1)

Частота света:

ν = с / λ₁ = 3·10⁸ / (500·10⁻⁹) = 6·10¹⁴ Гц

2)

Скорость волны в воздухе:

V₂ = λ₂·ν = 480·10⁻⁹·6·10¹⁴ = 2,9·10⁸ м/с