Координата тіла масою 200 г що здійснює вільні коливання на пружині змінюється за законом

х=0,1sin20пt (м) . Визначити амплітуду коливань та жорсткість пружини

Ответы на вопрос

Отвечает Карабач Валентин.

Дано:

m=200 г=0,2 кг

х=0,1sin20пt

T-? k-?

Решение:

х=0,1sin20пt

x=x0sin(ωt+φ0)

x0=A=0,1

ω=2π/T

T=2π/ω

T=2π/20π=0,1 (c)

T=2π√m/k

k=4π²m/T²

k=4*3,14^2*0,2/0,1^2=788 (Н/м)