Поможіть пліз. За пів хвилини тіло здійснило 57 коливань. З якою частотою воно коливалось?


Ответы на вопрос

Отвечает Кадыров Федор.

t=0.5 мин=30 с

N=57

n-?

n=N/t=57/30=1.9 Гц