Максимально СРОЧНО Знайдіть опір, якщо різниця потенціалів 3В, а струм 1.5мА * 1 бал 2000 Ом 500

Ом 4000 Ом 4.5 Ом

Ответы на вопрос

Отвечает Батурин Данил.

Дано: U=3 B; I=1,5 мА=1,5*10⁻³А; R - ?

I=U/R

R=U/I

R=3/(1,5*10⁻³)=3*10³/1,5=3*1000/1,5=2 000 Ом  -  это ответ.