Яку відстань пролітає літак за 6 хвилин, якщо він летить зі швидкістю 540км/год?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондарев Даниил.

Ответ:

6 мин = 0,1 ч

S = v*t = 540*0,1 = 54 км