Водяну пару масою 40 кг взято при температурі 100 °С .Яка кількість теплоти виділиться при

конденсації і подальшому охолодженні води до 28°С? СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Кульбанська Іванка.

Ответ: 104096кДж

Объяснение:

Дано:

m=40кг

t1=100°C

t2=28°C

c=4200Дж/кг°С

L=2,3*10⁶Дж/кг

=============

Q-?

Q=L*m+c*m*(t1-t2)=2,3*10⁶*40+4200*40*(100-28)=104096000Дж=104096кДж.