1. Яка кількість теплоти виділиться при конденсації 50г водяної пари, взятої при 100°С і дальшим

охолодженням води до 70°С? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Ответ: 121,3кДж

Объяснение:

Дано:

m=50г=0,05кг

t1=100°C

t2=70°C

c=4200Дж/кг°С

L=2,3*10⁶Дж/кг

=============

Q-?

Q=L*m+c*m*(t1-t2)=2,3*10⁶*0,05+4200*0,05*(100-70)=121300Дж=121,3кДж