Кулька, що підвішена на нерозтяжній нитці завдовжки 10 м рівномірно обертається в горизонтальній

площині. При цьому нитка весь час утворює з вертикаллю кут 45°. Визначте період обертання кульки.

Ответы на вопрос

Отвечает Искаков Ислам.

Ответ: 5,2с

Объяснение:

L=10 м    

α=45°  

=======    

Т=?

R=L*sinα   - радиус вращения

ац=ω²*R=ω²*L*sinα

ац/g=tgα

ω=2*π/T

ω=√(g/(L*cosα))=√(10/(10*0,71))≈1,2 рад/с

T=2*3,14/1,2≈5,2 c