До кінця пружини приєднали Що має жорсткість 24h/m приєднали візок масою 1200г. Пружину розтягли

на 15 см. і відпустили. Визначте прискорення візка

Ответы на вопрос

Отвечает Магзум Али.

Ответ:

3 м/с²

Объяснение:

k=24 Н/м    m=1.2 кг    x=0.15 м     a=?

===

Fупр=k*x

F=m*a

a=k*x/m=24*0.15/1.2=3 м/с²

======================