Потрібна допомога!!! До завтра!!! Даю 20 балів. Штучний супутник землі в момент виходу на орбіту

має швидкість 8 км/год, який шлях він пройде за одну хвилину. Потрібно км/год перевести в м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашев Егор.

Ответ:

дано : 8 км/с t =1 хв = 60 с S ? 8х

60= 480км 480км 480000 м

Отвечает Мясоедова Аня.

Ответ:

S = v * t

v = 8/3.6 = 2.2(2) м/с

t = 60 c

S = 60 * 2.2(2) = 133.3(3) м