По поверхні озера поширюється поперечна хвиля. Поплавок що лежить на воді за 1 хв здійснюється 15

коливань. Яка частота хвилі та період коливань поплавка ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лемешевский Андрей.

Ответ:

T = t/N = 60/15 = 4 c

n = N/t = 15/60 = 0.25 Гц