яка кількість теплоти виділяється у процесі конденсації 2кг водяної пари за температури 100с і

охолоджені утворення води 20 с ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихий Андрей.

Ответ:

Q = Q1 + Q2

Q1 = Lm = 2300000 * 2 = 4600000 Дж/кг

Q2 = cmΔt = 4183 * 2 * (100 - 20) = 669280

Q = (4600000 + 669208) / 1000 = 5269.208 кДж