Визначте прискорення вільного падіння на висоті, що дорівнює трьом земним радіусам над поверхнею

Землі. СРОЧНО, ПРОШУ!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Малыхина Анастасия.

Ответ:

0,6 м/с²

Объяснение:

go=9.8 м/с²   h=3*R    g=?

===

go=G*M/R²

g=G*M/(R+h)²=G*M/(4*R)²=go/16=9.8/16=0.6 м/с²

=====================