1. На озері в тиху погоду з човна кинули м'яч. Людина на березі побачила, що хвиля дійшла до

нього через 40 с, відстань між сусідніми гребенями хвиль 50 см і за 10 см'яч 4 рази здійснив коливання на хвилях. На якій відстані від берега знаходився човен?

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Ольга.

Ответ:

l= 8 м

Объяснение:

Т=40 с

λ=0,5 м

t=10 с

n=4

l ?

V= n*λ/ t=4*0,5/10=0,2 м/с  

l= V*Т=0,2*40=8 м