яка питома теплота згоряння бензину в мдж на кг якщо під час повного згорання 500г цього палива

виділяється 2.3*10⁷ Дж теплоти. СРОЧНО НУЖНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Щенникова Юлия.

Ответ:

q=4,6*10⁷ Дж/кг

Объяснение:

q=Q/m=2.3*10⁷/0,5=4,6*10⁷ Дж/кг