5 (26) Яку масу олії можна нагрівати від 20 °C до кипіння 310 “С, якщо витратити 40,6 кДж теплоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Гримало Яна.

Ответ: 80г

Объяснение:

Дано:

t1=20°C

t2=310°C

Q=40,6кДж=40600Дж

с=1700Дж/кг°С

===========

m-?

Q=c*m*(t2-t1)

Отсюда m=Q/(c*(t2-t1))=40600/(1700*(310-20)=0,082кг=82г