Визначити, скільки торфу потрібно славити щоб отримати 90 мДж теплоти?


Ответы на вопрос

Отвечает Барковский Никита.

Ответ:

6 кг

Объяснение:

Питома теплота згоряння торфу q=15 МДж/кг  

Q=90 МДж  

Q=q*m ----> m=Q/q=90/15=6 кг