Визначте об'єм в дм3 мiдного тіла, якщо його маса 89 кг. густина міді = 8900кг/м3​


Ответы на вопрос

Отвечает Акимкина Ксюша.

Ответ:

Дано:

m=89kg

p=8900kg/м³

Найти:V

Решение:

V=m/p

V=89/8900=0,1дм³