Скільки води можна нагріти від 20С до 100С за рахунок енергії, що виділяється при поділі 47г

урану-235. При кожному поділі виділяється енергія 200МеВ. Втратами енергії знехтувати.

Ответы на вопрос

Отвечает Дудин Семён.

W=w*N=w*m_u/Mr*Na=Q=c*m_v*(T2-T1)
m_v=w*Na*m_u/(Mr*c*(T2-T1))=200*10^6*1,6*10^(-19)*6*10^23*47/(235*4200*(100-20))=
= 11428571 кг ~ 11 430 т