Вантаж, підвішений на пружині, коливається з амплітудою 4 см. Знайти повну енергію Е коливання,

якщо жорсткість пружини 1 кН/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Сысоев Артур.

Ответ:

0,8 Дж

Объяснение:

A=0.04 м     k=10³ Н/м     E=?

===

E=k*A²/2=10³*0.04²/2=0.8 Дж

=======================