Стала розпаду Йоду-131 дорівнює приблизно 10-6 с-1, а Кобальту-60 – приблизно 4⋅10-9 с-1. Для

якого з цих елементів період напіврозпаду більший? У скільки разів?Помогите срочно пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Павлик Женя.

Ответ:

У йода в 250 раз больше

Объяснение:

T1=10⁻⁶ c⁻¹      T2=4*10⁻⁹ c⁻¹    T1/T2=?

===

T1/T2=10⁻⁶/(4*10⁻⁹)=250

============================