При зіткненні двох куль їх швидкості змінилися на 60 м/с та на 20 м/с. Маса легшої кулі 1,5 кг. Яка

маса важчої кулі?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Кирилл.

Ответ:

m1/m2 = v2+v1

1.5/x = 20/60

1.5*60=20x

90 = 20x

x = 4.5

m2 = 4.5 кг