Помогите физика. Розмір акваріума 80-50-60см визначте найбільшу масу води яку можна налити в

акваріум​

Ответы на вопрос

Отвечает Гущина Алина.

Ответ:

p = m/V ⇒ m = p*V

p = 1 г/см3

V = 80*50*60 = 240000 см3

m = 1*240000 = 240000 г = 240 кг