5) (3 б) в акваріум налили 7600л води. Довжина акваріума 2,5 м, ширина 150 см. Яка висота води в

акваріум

Ответы на вопрос

Отвечает Львов Антон.

Відповідь:

2,03 метра

Пояснення:

S=a*b=2,5*1,5=3,75м^2

V=S*h:

h=V/S=7,6м^3/3,75м^2=2,027м