акваріум наповнений прісною водою має масу 162кг. Акваріум без води має масу 12кг. Знайти об'єм

акваріума якщо густина води 1000кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Кукурудза Руслана.

Дано:

m₁=12Кг

m₂=162Кг

ρ=1000\frac{Kr}{m^{3} }

Найти:  V-?

Решение:     ρ=\frac{m}{V}  ⇒   V=\frac{m3}{p}       m₃=m₂-m₁

m₃=162-12=150Кг

V=\frac{150}{1000}=0.15m³