Задача Трансформатор з коефіцієнтом трансформації 25 ввімкнено в мережу з напругою 220 В.

Вторинна обмотка трансформатора приєднана до приладу споживаючому струм силою 0,5 А. Визначити опір прила ду, якщо опір вторинної обмотки трансформатора 2 Ом.

Ответы на вопрос

Отвечает Андрианов Егор.

Відповідь:

опір приладу≈11кОм

Пояснення:

Маємо U1=220V       U2=U1*k    де к=25⇒220*25=5500V

на вторинній обмотці маємо опір обмотки r=2Om  і маємо опір самого приладу, який нам невідомий      I2=U2/R+r⇒0.5=5500/R+2⇒0.5*(R+2)=5500⇒0.5R+1=5500⇒0.5R=5500-1      R=5499/0.5=10998Om≈11kOm