До пружини динамометра підвісили порожнистий куб масою 1,52 кг, довжина ребра якого 6 см. Цей куб

виготовлено зі сплаву густиною 10 Обчисли об'єм порожнини. Відповідь подай у см3

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлев Григорий.

Ответ:

Дано:

m=1,52  кг

a=0,06  м

ρ=10000   кг/м3

Знайти:   Vo

m=ρ(V−Vo)

V=a3

m=ρ(a3−Vo)

Vo=ρa3−mρ

Vo=10000∗0,063−1,5210000=0,000064   м3

Відповідь: об'єм порожнини 64 см.куб.

Объяснение: