. Жорсткість пружини становить 40Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб стиснути її на

1,5 см? помогите плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Каблукова Алина.

Ответ:

k=40H/м

х=1,5см

F=k*x

F=40*1,5=60H