1. Жорсткість пружини становить 25 Н/м. Яку силу потрібно прикласти до пружини, щоб стиснути її

на 20 мм? Срочно!!! пж

Ответы на вопрос

Отвечает Южаков Никита.

Відповідь:

0.5H

Пояснення:

Fпруж = k*x

Fпруж = 25*0.02 = 0.5H