Задача.На тіло діє сила тяжіння 500 Н. якою є маса його тіла​


Ответы на вопрос

Отвечает Булатова Айна.

Ответ: 50 кг

Объяснение: F=mg  g= 10 Н/кг m=F/g=500/10=50 кг