Якій кількості електронів відповідає заряд тіла , який дорівнює -80×10¹² Кл


Ответы на вопрос

Отвечает Перцев Евгений.

Ответ: 5*10^32

Объяснение:n=q/e= -80*10^12 Кл/ -1,6*10^-19Кл= 50*10^31= 5*10^32,

где -1,6*10^-19Кл - заряд 1 электрона