Кульки мають однакові заряди по 3,2*10-9Кл і розташовані на відстані 10 см одна від одної. Яка сила

взаємодії між кульками? будь ласка, терміново!​

Ответы на вопрос

Отвечает Волокушкин Святослав.

Ответ:

Сила отталкивания:

F = 9,2 мкКл

Объяснение:

Шарики имеют одинаковые заряды по 3,2·10⁻⁹ Кл и расположены на расстоянии 10 см друг от друга. Какова сила взаимодействия между шариками?

Дано:

q₁ = q₂ = q = 3,2·10⁻⁹ Кл

r - 10 см = 0,10 м

________________

F - ?

Сила Кулона:

F = k·q₁·q₂ / r²    или

F = k·q·q / r² = k·(q / r)²

Подставим данные:

F = 9·10⁹·(3,2·10⁻⁹/0,10)² ≈ 9,2·10⁻⁶ Н

или

F = 9,2 мкН