До динамометра підвісили досліджуване тіло, при цьому довжина пружини збільшилася з 5 см до 8 см, а

динамометр показав 3 Н. Визначте жорсткість пружини динамометра. (Записати формулу, пояснення, обчислення

Ответы на вопрос

Отвечает Ердос Ерасыл.

Объяснение:Дано:

x₁ = 5 см = 0,05 м

x₂ = 8 см = 0,08 м

F = 3 Н

_______________

k - ?

1)

Удлинение пружины:

Δx = x₂ - x₁ = 0,08 - 0,05 = 0,03 (м)

2)

Из закона Гука

F = k·Δx

находим жесткость пружины:

k = 3 / 0,03 = 100 Н/м