Поможите срочно!!! 3 одност маленько! металевої кульки на іншу перенесли певну кількість електрон

Кульки почали притягатися із силою 20 мн. Скільки електронів перенесено, якщо відстань мiж кульками становить 3 см? Початкові заряди кульок дорiвнювали нулю. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Антон.
Попробуй
F=kq1q2/r^2. следовательно q=(корень из F/(kr^2)) = (корень из 0,016/(1,38*10^-23*0,1^2)) = корень из (1,159*10^20)=34*10^10 Кл - заряд всех электронов
N=q/q(электрона) =34*10^10/(1,6*10^-19)=2125*10^27