Диню вагою 3 кг розрізали на 8 рівних частин. Яка вага однієї такої частини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бородулин Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3кг= 3000г

3000 * 1/8= 3000/8= 375 г вага однієї такої частини.​

Отвечает Оболонина Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3:8=0,375 кг или 375 г 1 часть