Массасы 200 г электровоз тежелген де 72 км/саг тан 6 км/ саг ка дейин азайтады. Уйкелис кушинин

аткаратын жумысын аныктандар ?????????? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

m=200 г

V0=72км/саг=20м/с

V=6 км/саг=1,6м/с

A=?

A=E

E=m×V^2/2=0,2×(20-1,6)^2/2=67.712/2=33,8

A=33,8Дж