Скільки води можна підігріти від 0 градусів цельсія до кипіння за рахунок виділеної енергії при

повному розпаду 2,38 г Урану - 235? вважайте що наслідок поділу кожного ядра Урану виділяється 3,2•10 в -11 Дж, а маса атома Урану - 235 дорівнює 3,9•10​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыгзынова Арюна.

Ответ:

Відповідь:

Пояснення:

E=Q

E = NE₀ = m₁E₀/m₀

Q = cm₂Δt

m₁E₀/m₀ = cm₂Δt

m₂ = m₁E₀/cm₀Δt

m₂ = 2.38*10⁻³*3.2*10⁻¹¹/(4.2*10³*3.9*10⁻²⁵*100)  = 0.464957*10⁶ кг =464,957 т ≈ 465 т