Частота струму в мережі дорівнює 50 Гц. Індуктивність котушки дорівнює 12,7 мГн. Визначити

індуктивний опір котушки. Срочно!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Агапова Тома.

Ответ:

≈4 Ом

Объяснение:

v=50 Гц     L=12.7*10⁻³ Гн    RL=?

===

RL=L*ω=L*2*π*v=12.7*10⁻³*2*3.14*50≈4 Ом

==================================