Автомобіль протягом 20с рухався на північ зі швидкістю 72 км/год, потім повернув на схід і рухався

ще 800м. Знайти переміщення автомобіля ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ЭТО СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Белая Ксения.

Ответ:

20*(72/3.6)=400 м. 1/120 год = 30с 30*10=300м

х=під коренем 300квадрад+400квадрад=500