СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Розв'язати задачу: Автомобіль протягом 1 хв рухався прямою дорогою зі

швидкістю 5 M / C а потім повернув на 90 градусів та 20 с рухався зі швидкістю 72 км/год. Знайти шлях та переміщення автомобіля за весь час руху.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Наташа.

Ответ: 700м; 500м

Пояснение:

Дано:

t=1мин=60с

V1=5м/с

t2=20с

V2=72км/ч=20м/с

---------------------------

S-?; L-?

Путь автомобиля равен:

L=V1*t1+V2*t2=5*60+20*20=700м

Перемещение автомобиля находим по теореме Пифагора:

S=√((L1²+L2²)=√(V1*t1)²+(V2*t2)²)=√((5*60)²+(20*20)²=500м