На пружині висить вантаж масою 360 кг. Визначте видовження пружини, якщо її жорсткість 900мН


Ответы на вопрос

Отвечает Мейрамбек Аман.

Відповідь:

х = 4 м

Пояснення:

Fпруж= m*g

Fпруж = 360*10=3600Н

Fтяж=Fпруж

Fтяж= k*x

х=F/k

x=3600/900 = 4 м