Як зміниться сила взаємодії двох зарядів, якщо значення одного заряду збільшиться в 2 рази, а

значення другого заряду зменшиться в 4 рази.(Вказати збільшиться чи зменшиться і в скільки разів чи не зміниться)

Ответы на вопрос

Отвечает Альман Диляра.

Ответ: Зменшиться у 2 рази

Объяснение: Закон Кулона : F = (q₁ · q₂) / r²

Будем считать , что знак ' обозначает "после"

q₁' = 2q₁

q₂' = 1/4 · q₂

В результате : F' = (2q₁ · 1/4 · q₂) / r² = 2 · 1/4 · ( q₁ · q₂) / r²

Теперь заменим

( q₁ · q₂) / r² на  F - закон Кулона (F = (q₁ · q₂) / r²)

F' = (2q₁ · 1/4 · q₂) / r² = 2 · 1/4 · ( q₁ · q₂) / r² = 2·1/4 · F = 1/2 · F

F' = 1/2·F