Жорсткість пружини становить 20 Н/м . Яку силу потрібно прикласти до пружини,щоб розтягти її на 0,1

м?

Ответы на вопрос

Отвечает Акулов Сергей.

Відповідь:

2 Н

Пояснення:

Fпруж = k*x

Fпруж= 20 *0.1 = 2 Н