Визначити силу струму у колі якщо потужність приладів становить 25 напруга мережі 220


Ответы на вопрос

Отвечает Партолина Анна.

Дано:

P=25 Вт

U=220 В

I-?

Решение:

P=IU

I=P/U=25/220=0,11 А

Ответ:I=0,11 А.