ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!! Визначити масу гідрогену, що знаходиться в балоні місткістю

2 л за тиску 60 кПа, як температура газу дорівнює 27 °С.​

Ответы на вопрос

Отвечает Фіда Сергій.

p=6×10⁵ Па

V=0.002 м³

T=t+273=27+273=300 К

Використуваємо рівняння Клайперону

pV=m/M×RT

для гідрогену молярна масса буде M=2×10⁻³кг/моль

m=pVM/RT=(6×10⁵Па×0.002 м³×2×10⁻³кг/моль)/(8.31Дж/К×моль × 300К)=9,6×10⁻⁵ кг=0,096 г