Обчисліть силу струму в мідному провіднику який має довжину 0,01км і площу поперечного перерізу

0,5мм² якщо напруга на кінцях провідника становить 51мВ.(питомий опір =0,017Ом•мм²/м)​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончарова Даша.

Ответ:

R=pl/S=0,017×10:0,5=0,34 OM

I=51:0,34=150MA

Отвечает Ворфоломеева Виктория.

Ответ: 150мА

Объяснение:

Дано:

l=0,01км=10м

S=0,5мм²

ρ=0,017Ом•мм²/м

U=51мВ

------------------------

I-?

I=U/R

R=ρl/S=0,017*10/0,5=0,34 Ом

I=51/0,34=150мА