Яку силу треба прикласти до тіла вагою 0,6 KH щоб його рівномірно пересувати по горизонтальній

поверхні якщо коофіцієнт тертя між цією поверхнею і тілом =0,3?

Ответы на вопрос

Отвечает Василик Петро.

Ответ:

180H

Объяснение:

F-?

P=0.6KH=600H

ų=0.3

F=P×ų=600×0.3=180H

[F]=H×1=H